Aktualności

Nowe Grupy pole dance od 13.03, oraz grupa pole dance 35 +, Zapisy na wszystkie zajęcia bez wyjątku!!!! *

13.03 ruszamy z regularnymi zajęciami pole dance oraz z zajęciami przeznaczonymi dla kobiet 35 +, zapisy oczywiście przez stronę.

Jezeli chcesz zapisac sie na zajęcia pole dance od podstaw należy zapoznac się z regulaminem, oraz opisem zajęć. Nastepniezakładasz konto na stronie, oraz wchodzisz na grafik i zapisujesz się na pierwsze zajecia pole dance. Grafik jest aktywny wiec aby wybrac odpowiedni termin nalezy przesunąc grafik na konkretną date. Po zarezerwowaniu opłacasz rezerwacje ( pierwsze zajęcia 10 zł), lub kupujesz karnet w zakładce cennik. Po zalogowaniu się na swoje konto CENNIK będzie aktywny. Rezerwacje należy opłacici do 30 minut po dokonaniu tej rezerwacji w przeciwnym wypadku rezerwacje będą usuwane. 

 

Jezeli juz posiadasz aktywny karnet podczas rezerwacji wybierasz opcje "zajęcia za 25 zł" ale juz nie płacisz. Status karnetu, rezerwacji możesz sprawdzić poprzez strone polegralmour.pl. Opcja ta dostepna po zalogowaniu. 

 

NAJBLIZSZE GRUPY POCZATKUJACE pole dance ruszają 13.03 

GRUPA 35 + została stworzona dla kobiet które chciałyby zacząc pole dance ale mają obawy że przychodząc na zajęcia będą najstarsze. Masz powyżej 30 lat i czujesz że twoja sprawnośc fizyczna juz nie jest na takim poziomie jak kiedyś- przyjdz do nas na zajęcia. 

 

 Nie zapomnij zabrac spodenek na zajęcia !!!!!!!!!!!!!!!

 Jezeli jesteś zainteresowana innymi zajęciami, równiez należy się zapisać przez grafik pamietając o przesunięciu grafiku na odpowiednią date. 

 

*ZAPISY obowiązuja na wszystkie zajęcia, również na zumbe i trampoliny.

 


Wstecz