Aktualności

POLE GLAMOUR nowe zasady, terminy zajęc

Zajęcia ruszają od 8.01.2017.....czytaj dalej

INFORMACJE DLA NOWYCH KLIENTÓW:

Jezeli chcesz zapisac sie na kurs pole dance, lub zajęcia należy zapoznac się z regulaminem, oraz opisem zajęć. Jezeli chcesz zacząc uczestnicwo w zajęciach pole dance należy zapisac sie na Pierwsze zajęcia BASIC wchodząc na grafik, następnie zakładasz konto, logujesz się i oplacasz zajęcia przez strone za pośrednictwem PayU. 

PO przynajmniej jednych zajęciach zapisujesz się na KURS, który trwa 10 godzin. Kurs nalezy opłacic do 48 godzin przed jego rozpoczeciem. Nie ma możliwosci aby nowe osoby dołączały w trakcie trwania kursu. Najblizszy kurs rusza 15.01.2017

 

 Jezeli jesteś zainteresowana innymi zajęciami, równiez należy się zapisać przez grafik pamietając o przesunięciu grafiku na odpowiednią date. 

 

 

INFORMACJE DLA KLIENTÓW KTORZY KORZYSTAJĄ JUŻ Z NASZYCH USŁUG:

Jezeli już uczestniczyłas w zajęciach dla poczatkujacych zapisz się na KURS POLE DANCE który trwa 10 godzin. Jezeli uczestniczyłaś przynajmniej w 6 zajęciach zapisuj się na odpowiedni dla Ciebie poziom GRAFIK od 8.01

Dni i godziny dotychczasowych zajęć nie zostały zmienione. 

 

Jezeli chodziłaś na grupe PD0, lub na tym samym grafiku PD 3 -srednie- teraz szukaj PD1 (drugi grafik)

Jezeli chodziłas na PD 2- nic sie nie zmienia (trzeci grafik)

Jezeli chodziłaś na PD 1 - zapisuj sie na PD 3 (czwarty grafik)

 

Powinnas poznać po dniach i godzinach która to twoja grupa, lub jeżeli się zapisałaś na dłuższy okres do przodu to zagłądnij na swoje rezerwacje. 

 

Zmianie uległ

  • cennik: 8 zajęć 140 zł
  • Regulamin nie został zmieniony, poza jednym wyjątkiem, w ramach wykupionego karnetu jeżeli nie zdążyłas go wykorzystać w okreslonym czasie czyli 5 tygodni, możesz zajęcia odrobić na poziomie OPEN LEVEL ( pierwszy grafik)
  • W ramach karnetu na 8 zajęć pole dance i 10 zajęć kurs masz jedne BEZPŁATNE zajęcia ze stretchingu. 

 


Wstecz