FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Karnet beztreminowo można zwiesic w przypadku kontuzji, lub innego wypadku losowego. 

 

Jak to zrobić?

Należy napisać maila na biuro@m-pole.pl w treści

 

Imie i nazwisko

Termin od kiedy do kiedy mamy zatrzymać Twój karnet ( maksymalnie 14 dni)

w temacie piszemy "zawieszenie karnetu i Twoje nazwisko"

 

Karnet zostanie przez nas zawieszony, natomiast automatycznie będzie aktywny po dacie określonej przez Ciebie. Wszystkie informacje będą dostępne w Twoim panelu klienta.

Nasz system zapisów nie wymaga rezerwacji telefonicznej, lub co więcej nie wymaga osobstej obecności na recepcji. Na zajęcia można się zapisać za pośrednictwem strony internetowej.
W przypadku zajęć na które wymagane są rezerwacje, należy zarejestrowaś sie poprzez strone, utworzyć konto. Jeżeli nie posiada się aktywnego karnetu trzeba opłacić rezerwacje, lub pełny karnet.  W przypadku osób które sa zapisane na zajęcia po raz pieerwszy należy opłacić rezerwacje 10 zł poprzez payu do 24 godzin od momentu rezerwacji. Zajęcia można odwołać najpóżniej 5 godzin przed zajęciami.\

 

Jeżeli opłaciłaś już karnet a chcesz zarezerować nalezy podczas wyboru sposobu rezerwacji wybrac opcje "pole dance 25 zł" ale nie płacić. Zarezerwowane zajęcia zostaną ściągnięte z karnetu.

 

 

 

Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych zajęc podane sa w zakładkach konkretnych stylów. Uczestnicząc w zajęciach- akceptujesz regulamin. Regulamin dostepny jest w siedzibie firmy, oraz na stronie M-pole.pl

 

W Pole Glamour mamy podział na poziomy PD BASIC / OPEN level. Sa to zajęcia dla osób które nigdy jescze nie uczestniczyły w zajęciach pole dance, oraz zajęcia na których można odrabiać nieobecności. 

 

Pole Dance KURS jest to 10 zajęć, które ruszają po zebraniu grupy. Na zajęciach kursanci uczą się podstwowych figur, przejśc i elementów na podłodze. Zajęcia te są prowadzone według konkretnego planu, nie ma mozliowosći dołączenia podczas trwania kursu. 

Jeżeli chcesz się zapisać na zajęcia POLE DANCE nalezy najpierw przyjśc na zajęcia BACIS a potem zapisać się na najbliższy termin kursu. 

 

Rezerwacje na pierwsze zajęcia należy opłacić do 24 godzin przed zajęciami

Rezerwacje na kurs należy opłacić do 48 h przed rozpoczeciem kursu.

Mozna płacic na recepcji na ostatnich zajęciach lub on-line przez strone 

 

 

Na zajecia Pole Dance należy ubrać baaardzo krótkie spodenki, oraz koszulke na ramiączkach. Cwiczymy bez skarpetek i butów. Nalezy pamiętać aby w dniu zajęc nie smarowac się balsamem.

 

na zajęcia EXOTIC należy ubrać się w leginsy, i koniecznie zabrac ze soba buty na koturnie, lub szpilkach.

 

W naszym sklepie można zakupic specjalne ochraniacze na kostki ( trzymające buty) oraz na kolana, lub buty tzw. "szklanki" oczywiscie w obnizonej o 20 % cenie 

 

Prosze o kontakt tel 791870977

W przypadku kiedy nie mas ię dostępu do internetu należy wysłac sms na nr 791870977 w tresci, imie i nazwisko, data i godzina wypisania z zajęc. Jeżeli grafik nie działa również obowiązuje 5 godzinny termin odwoływania rezerwacji. W przypadku odwołania rezerwacji później niz na 5 godzin przed zajęciami wejscie z karnetu lub zaliczka zostają pobrane. 

Tak, w tym celu należy załozyc konto na stronie, opłacić wybrany karnet, oraz napisac maila biuro@m-pole.pl

Prosimy o podanie:

 

 

  • imie i nazwisko wpłacającego, oraz nr telefonu
  • imie i nazwisko osoby na którą ma byc wystawiona karta, oraz nr telefonu.
  • adres do wysyłki,
  • data do kiedy ma dotrzec karta

 

Karty wysyłamy poczta tradycyjną, data wazności takiej karty liczy się wyjątkowo od daty pierwszego wejscia. 

Ze względu na utrzymanie wysokich standardów usług zdecydowalismy się nie współpracowac z firmą BENEFIT.  Nie akceptujemy karty Multisport, ani OK System. Współpracujemy jedynie z Fit profit i Fit sport.

Tak, należy wtedy przedstawic pisemna zgodę opiekuna/rodzica na uczestnictwo w zajęciach. Zgoda musi być przyniesona na pierwsze zajęcia.

Najmlodsze uczestniczki zajęc mają 12 lat.