REGULAMIN

REGULAMIN DLA ZAJĘC WYMAGAJĄCYCH REZERWACJI 

 

Na zajęcia nalezy sie zapisywac online lub przed rozpoczęsciem zajęć na recepcji.
Zajęcia można ODWOŁAĆ do 5 godzin przed zajęciami.

Karnety są na 5 tygodni. Liczą się od daty zakupu (wyjątek stanowią karty prezentowe)

Zapisywać się można do 2 godzin przed zajęciami, w przypadku kiedy 2 godziny przed zajęciami będzie zapisanych mniej niż 3 osoby, zajęcia nie odbędą się. Prosimy o sprawdzanie ilości zapisanych osób przed zajęciami.

Przychodząc na zajęcia należy mieć wykupiony (aktywny) karnet, lub wykupione pojedyncze wejscie.

Jeżeli nie zdązysz wykorzystać zajęć w ciągu 5 tygodniu od daty zakupu mozesz odrobić zajęcia przychodząc na OPEN LEVEL, lub inne z tej samej kategorii cenowej, lub nizszej.  

 

Klienci z kartami FITprofit, muszą wpłacić kaucje w wysokości 29 zł, kaucja ta jest zwrotna pod warunkiem odwoływania zajęć w terminie, oraz przestrzegania regulaminu.

W przypadku jeżeli dni wolne od pracy wypadają w tygodniu karnety zostaja przedłuzone o tyle dni ile zamnknięte jest studio.

 

JAK NALEZY SIĘ ZAPISAC:

Należy sie zarejestrować, zalogować, a nastepnie przejsc na odpowiednia date na grafiku, kliknąc na wybrane zajęci na opcje REZERWUJ. Nastepnie, poprzez pole OPŁAC REZERWACJE należy wpłacić przez szybkie płatnosci przez PAYU. Jezeli masz aktywny karnet, należy wybrac odpowiednia opcje np POLE DANCE 25 zł, kliknąc ale juz nie opłacać. 

Rezerwacje, karnety oraz udostepnione dane mozna sprawdzić w zakładce MOJE DANE, MOJE REZERWACJE, MOJE KARNETY. 

Zarówno rezerwacje jk i odwoływanie rezerwacji odbywa się przez strone www.acropole.pl przez panel klienta ( należy być zalogowanym żeby widzieć tą opcje).

W momencie niezgłoszenia wyjazdu na urlop, dłuższej nieobecności, czyli chęci zawieszenia karnetu I niepojawienia się na zajęciach bez takowej informacji, zajęcia, na których kursant się nie pojawił z niewykorzystanego karnetu przepadają.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
1.Dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich uczestników zajęć , każdy uczestnik zobowiązany jest do zaopatrzenia się we własnym zakresie w strój oraz obuwie odpowiednie do wybranego rodzaju zajęć.
1.1 Strój pole dance – krótkie spodenki, koszulka na ramiączka (lub nagi tors dla mężczyzn), brak obuwia, na rozgrzewkę można wziąć ze sobą dres.
1.2 Strój na stretching – jak wyżej albo można przyjść w czymś w czym jest wygodnie – dres, legginsy z koszulką itd, nie może to być strój, w którym się przyszło.
2. Na sale, w których odbywają się zajęcia można wejść wyłącznie w obuwiu zmiennym, odpowiednim do wybranego rodzaju zajęć lub bez obuwia jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań i osoba prowadząca zajęcia wyrazi na to zgodę.
3. Studio nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki uczestników zajęć (np. kontuzje
urazy) powstałe na terenie gdzie odbywają się zajęcia. Przystąpienie do zajęć jest równoznaczne z
akceptacją regulaminu.
4. Przed wykupieniem karnetu każdy kursant powinien we własnym zakresie skontrolować stan zdrowia oraz dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach do uczestnictwa w zajęciach ruchowych 
4.1. Kursant powinien informować instruktora o ewentualnych kontuzjach i innych przypadłościach, które mogą spowodować ograniczenia ruchowe, tak by instruktor mógł nawet podczas zajęć grupowych dostosować poziom ćwiczeń do bieżącego stanu zdrowia kursanta
5. Za rzeczy wartościowe pozostawione bez kontroli na terenie miejsc, gdzie są prowadzone zajęcia, nie ponosimy odpowiedzialności.
6. Uczestnik ma prawo by cenne lub osobiste rzeczy zabrać ze sobą na salę, w której odbywają się wykupione przez niego zajęcia. 

 

 

 

 

KARNETY moga zostać zawieszone w przypadku:

- Potwierdzona przez lekarza kontuzja
- Wcześniejsze zgłoszenie nieobecności (wyjazd, wakacje) jest możliwość zawieszenia karnetu na konkretny okres, ale pod warunkiem zgłoszenia przed planowaną nieobecnością

 

Kiedy Acro Pole ma prawo ANULOWAĆ REZERWACJE

Jeżeli karnet się skończył a klient zarezerwował i nie opłacił zajęć. W wyjątkowych okolicznościach, jeżeli np nie masz dostępu do internetu a chciałabyś zapłacić na recepcji należy wysłać sms 697581746).

Zazwyczaj poprzez płatności payu pieniądze księgowane są w przeciągu kilku minut. Zdarza się jednak że payu księguje je z 12 godzinnym opóźnieniem. Dlatego najlepiej płacić najpóźniej rano, tak aby pieniądze z całą pewności były na naszym rachunku payu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia payu.

 


Kiedy Acro Pole ma prawo ZABLOKOWAĆ robienie REZERWACJI:

W przypadku naruszania regulaminu. W celu wyjaśnienia sytuacji prosze o tel 697581746

 

Jezeli nie macie możliwosći zarezerwować terminu, lub odwołać rezerwacji, prosze o wysłanie SMSa, Odwoływanie poprzez SMSa obowiązuje do regulaminowych 5 godzin przed zajęciami. Kontakt tel w przypadku odwołania rezerwacji to ostateczność, preferuje się rezerwacje on line.

 


Jeżeli coś nie jest zrozumiełe lub jest z czymś problem to prosze o tel. Lepiej zapytać niż się błędnie domyślać !!!!!!!

Kasia 697581746

 

 

Pamiętaj, Przychodząc do Studio Acro Pole akceptujesz regulamin zamieszczony powyżej.