POLE DANCE

Zajęcia pole dance, to ćwiczenia przy rurze. Pole Dance prowadzony w Pole Glamour Rzeszów może stac się alternatywą dla silowni, gdyz figury wykonywane podczas zajęc, nie tylko wymagaja dużego wysiłku, ale też dużej siły woli. Dlatego mozna powiedziec że Pole Dance również kształtuje charakter. 

Zazwyczaj istruktorki spotykaja się z pytaniami takimi jak:

1. Nigdy nie cwiczyłam, czy moge zacząc?

2. Mam słabe ręce, czy się nadaje?

3. To nie dla mnie, najpierw zaczne od siłowni.

Zanim jednak zwątpisz w swoje siły- przyjdz na zajęcia, i przekonaj sie że POLE DANCE jest dla wszystkich. 

 

 

Przeczytaj zanim zapytasz, a możliwe że nie bedziesz musiała pytać, bo odpowiedzi na Twoje pytania będą poniżej.

 

W Pole Glamour zajęcia odbywają się na kilku poziomach zaawansowania

 

  • poziom podstawowy BASIC/OPEN LEVEL
  • poziom średni PD 1, oraz średni PD2
  • poziom zaawansowany PD3
  • master
  • KURS basic 10 zajęć

 

 

 

Poziom podstawowy BASIC- inaczej świeżynki czyli osoby które zamierzaja rozpocząć przygodę z pole dance w Rzeszowie.

Aby zapisać się na zajęcia należy zarejestrować konto, zarezerwować zajęcia, a następnie opłacić rezerwacje.  Pierwsze zajęcia to koszt 10 zł, kolejne 25, lub wykpienie karnetu. Za pierwsze zajęcia OBOWIĄZKOWO wpłacamy poprzez PayU. Na wpłate czekamy do 24 godz od zarezerwowania zajęć. W przypadku kiedy osoba nie przyjdzie na zajęcia i nie zdąży odwołać rezerwacji- wejście pobierane jest automatycznie z karnetu.

 

 Nieobecnośc na zajęciach, oraz nieodwołanie rezerwacji skutkuje zablokowaniem konta przez system. W przypadku stwierdzenia braku możliwości rezerwacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 791870977, lub mailowy

 

KURS POLE DANCE podstawy- Zajęcia które obejmują 10 godzin. W trakcie trwania kursu nauczysz się podstawowych figur przejśc oraz elementów na podłodze. Na zajęcia zapisujemy sie po odbyciu pierwszych zajęć na poziomie BASIC. Zajęcia ruszają po zebraniu grupy. Uczestnictwo w kursie należy potwierdzić wpłatą za cały kurs do 48h przed rozpoczęsciem pierwszych zajęć. W przypadku jeżeli nie mozesz przyjsc na zajęcia, możesz odrobic trening na poziomie BASIC (w trakcie trwania kursu)

 

STRÓJ NA ZAJĘCIA: krótkie spodenki, koszulka i na bosaka

 

 


Jeżeli coś nie jest zrozumiełe lub jest z czymś problem to prosze o tel. Lepiej zapytać niż się błędnie domyślać !!!!!!!

Martyna tel 791870977

 

Pamiętaj, Rejestrując sie na stronie i przychodząc do  Pole Glamour  akceptujesz regulamin.

SKLEP M-POLE